Doradztwo inwestycyjne na rynkach CEE

Investment Consulting sp. z o.o.
investment-consulting.pl

NASZE KOMPETENCJE

Nasze kompetencje to szeroko rozumiane doradztwo strategiczne - dla Klientów oferujemy analizy i raporty rynkowe oparte o dane renomowanych instytucji badawczych. Rekomendujemy strategię wejścia na rynek po uprzedniej weryfikacji rynku i jego segmentów w odniesieniu do konkurencji. Kompleksowo zajmujemy się powoływaniem spółek zależnych, filii i przedstawicielstw - ich rejestracją, uzyskaniem numerów identyfikacji podatkowej, statystycznej - uzyskiwaniem niezbędnych certyfikatów czy świadectw dla produktów, jakie mają być wprowadzane na rynek. Na życzenie Klientów realizujemy procesy rekrutacyjne z wykorzystaniem szerokiej bazy danych i najnowocześniejszych dostępnych narzędzi analitycznych. Dla powołanych spółek rekomendujemy efektywne struktury organizacyjne oraz wysokie standardy nadzoru bieżącej działalności.

Pozyskaniem odpowiedzialnych i sprawdzonych partnerów biznesowych dla naszych Klientów zajmuje się zespół konsultantów posiadających osobiste relacje ugruntowane w trakcie realizacji wieloletnich kontraktów m.in. w Polsce i na Ukrainie. Przeprowadzamy na Państwa życzenie procesy due diligence pozwalające zweryfikować przyszłych partnerów bądź potencjalne podmioty do przejęcia.

Coraz częstszą praktyką jest pozyskiwanie partnerów strategicznych dla ukraińskich podmiotów w Polsce oraz dla polskich firm na Ukrainie. Pomimo napiętej i niestabilnej sytuacji gospodarczej Ukrainy uważamy, że obecnie jest właściwy moment na zawiązywanie sojuszy czy aliansów biznesowych mogących odnieść sukces biznesowy.

Dewizą Investment Consulting jest takie kojarzenie partnerów w biznesie aby w efekcie synergii firmy odniosły długofalowe i rzeczywiste korzyści finansowe.

© Investment Consulting sp. z o.o.
Doradztwo inwestycyjne na rynkach CEE
Wykonanie serwisu: RevolWEB