Doradztwo inwestycyjne na rynkach CEE

Investment Consulting sp. z o.o.
investment-consulting.pl

STRONA GŁÓWNA

Investment Consulting jest dynamicznie rozwijającą się firmą doradczą świadczącą kompleksowe usługi związane z działalnością inwestycyjną i operacyjną na rynkach Europy Środkowo-Wschodniej (CEE) w szczególności na Ukrainie, Gruzji, Kazachstanu oraz w Rosji.

 

Investment Consulting Sp. z o.o. to firma konsultingowa posiadająca wiedzę ekspercką o rynkach CEE. Nasze doświadczenie czerpiemy z wieloletniej praktyki i obecności na tych rynkach naszych konsultantów i ekspertów, którzy większą część swojego zawodowego życia spędzili na Ukrainie, w Gruzji, Kazachstanie i w Rosji - pełniąc wysokie funkcje managerskie w renomowanych firmach o globalnym zasięgu. 

 

  

Jesteśmy profesjonalnymi międzynarodowymi doradcami dla inwestorów zagranicznych. Specjalizujemy się w doradztwie inwestycyjnym i kompleksowej obsłudze inwestycji. Nasze główne atuty to znajomość specyfiki rynków Europy Środkowo-Wschodniej, rozlegle relacje biznesowe oraz umiejętność szybkiego zdefiniowania obszarów wsparcia dla naszych Klientów. 

Przez ostatnie lata prowadziliśmy szereg projektów polskich firm - wprowadzając ich produkty na rynki Ukrainy oraz Gruzji, Kazachstanu i Rosji. Kompleksowo zajmujemy się powoływaniem zagranicznych spółek zależnych, przedstawicielstw i sprzedażowych struktur organizacyjnych odpowiedzialnych za sprzedaż i ekspansje

rynkowe. Każdy realizowany przez nas projekt jest traktowany indywidualnie a wiedzę czerpiemy z aktualnych raportów rynkowych i doskonałych relacji biznesowych. Zaufało nam wiele ukraińskich firm, które w nowej rzeczywistości geopolitycznej podjęły decyzję o wejściu poprzez polski rynek na unijne rynki zbytu. Nasi konsultanci przez 365 dni w roku są do Państwa dyspozycji. 

 

© Investment Consulting sp. z o.o.
Doradztwo inwestycyjne na rynkach CEE
Wykonanie serwisu: RevolWEB